Dlaczego my ?

Codzienność
Każdy z nas niemal codziennie ma do czynienia z prawem – od kupna biletu na tramwaj poczynając, na podpisaniu umowy kupna samochodu kończąc. Podpisujemy umowy najmu mieszkania, zaciągamy pożyczki, zawieramy małżeństwa czy umowy o pracę. Prowadząc działalność gospodarczą zlecamy różne zadania podwykonawcom, wystawiamy faktury, zawieramy umowy. Mimo, że każdego dnia stykamy się z mniejszymi czy większymi problemami prawnymi, to przy powierzeniu spraw życiowych prawnikowi towarzyszą nam różne dylematy.

Obawy
Z rozmów z klientami wiem, że najczęstsze wątpliwości dotyczą ceny usług prawniczych, zaangażowania prawników i zakresu ich kompetencji. Krótko mówiąc nie wiadomo, z czym iść do prawnika, w czym adwokat jest lepszy niż doradcy prawni i ile naprawdę kosztują usługi prawne.

       
 

Kancelaria kompleksowo pomaga osobom fizycznym i przedsiębiorcom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych.

   
       
 

Wysoki standard uslug adwokackich
Oczywiście żadna kancelaria nie jest w stanie z góry określić cennika usług, bo niestety (i na szczęście) nie ma dwóch identycznych spraw czy problemów prawnych. Natomiast fakt, iż jesteśmy kancelarią adwokacką gwarantuje najszerszy zakres usług i ich wysoki standard. Adwokaci mogą reprezentować przed urzędami i sądami zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorców we wszystkich rodzajach spraw (od karnych, przez cywilne i rodzinne aż do gospodarczych i podatkowych).

Najlepiej przekonać się samemu

Kancelaria ma szeroki profil działalności, dzięki czemu kompleksowo pomaga osobom fizycznym i przedsiębiorcom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie, żeby przekonać się czy porada prawna, opinia, pismo procesowe a może reprezentacja przed sądem będzie najlepszym rozwiązaniem Państwa problemu.